کارتن اسباب کشی در تهران یکی از بهترین نوع کارتن های کاربردی است!

انواع جعبه های راه راه
تخته فیبر راه راه همان چیزی است که معمولاً هنگام استفاده از اصطلاح “مقوا” به آن اشاره می شود و اغلب برای ساخت انواع مختلف جعبه های راه راه استفاده می شود. تخته راه راه از چندین لایه مقوا تشکیل شده است، معمولاً دو لایه بیرونی و یک لایه راه راه داخلی است.

با این حال، لایه موجدار کارتن اسباب کشی در تهران  معمولاً از نوع متفاوتی از خمیر ساخته می‌شود، و در نتیجه نوع نازک‌تری از مقوا ایجاد می‌شود که برای استفاده در بیشتر کاربردهای مقوا مناسب نیست، اما برای موج‌گذاری مناسب است، زیرا می‌تواند به راحتی حالت موجدار به خود بگیرد.

در فرآیند تولید مقوای موجدار از موج‌دارها استفاده می‌شود، ماشین‌هایی که امکان پردازش مواد را بدون تاب برداشتن می‌دهند و می‌توانند با سرعت بالا کار کنند.

لایه موجدار که مدیوم نامیده می شود، در حین گرم شدن، خیس شدن و تشکیل توسط چرخ ها، الگویی موج دار یا فلوت به خود می گیرد. سپس از یک چسب، معمولاً بر پایه نشاسته، برای اتصال محیط به یکی از دو لایه بیرونی مقوا استفاده می شود.

دو لایه بیرونی مقوا که لاینربورد نامیده می‌شوند، مرطوب می‌شوند تا در طول تشکیل، اتصال لایه‌ها آسان‌تر شود. هنگامی که تخته موجدار نهایی ایجاد شد، قطعه تحت خشک شدن و فشار دادن توسط صفحات داغ قرار می گیرد.

 

جعبه های راه راه شکل بادوام تری از جعبه مقوایی هستند که از مواد راه راه ساخته شده اند. این ماده حاوی یک ورق فلوت دار است که بین دو لایه بیرونی مقوا قرار گرفته است. یک جعبه راه راه می تواند به عنوان یک جعبه حمل و نقل یا یک جعبه ذخیره سازی به دلیل دوام بیشتر آن در مقایسه با جعبه های مقوایی استفاده شود.

فلوتینگ مقوا راه راه
جعبه های راه راه با پروفیل های فلوت خود که دارای حروف A، B، C، E یا F هستند مشخص می شوند. پروفیل فلوت نشان دهنده ضخامت دیواره جعبه راه راه است و همچنین معیاری برای توانایی انباشته شدن و به طور کلی است. قدرت جعبه

ارتفاع یک فلوت ¼ اینچ است. این معمولاً برای محصولات شکننده یا برای افزودن استحکام به دیگر مقواهای راه راه به دلیل استحکام روی هم چیدن، فشرده‌سازی و خواص بالشتکی آن استفاده می‌شود.

فلوت B، در ⅛، همچنین برای بالشتک استفاده می شود و دارای مقاومت در برابر فشار و سوراخ است. هر دو فلوت B و C برای مقاصد چاپ خوب هستند.

فلوت C، که 11/64 است، در جعبه های حمل و نقل و برای محکم کردن اقلام سنگین تر استفاده می شود. مانند فلوتینگ A و B، دارای مقاومت در برابر له شدن و فشار است. این پرکاربردترین محیط موجدار است

فلوت الکترونیکی، در 1/16″ در نمایشگرها، بسته بندی های خرده فروشی و سایر برنامه هایی که ممکن است چاپ لازم باشد و صرفه جویی در فضا مهم است استفاده می شود. این یکی از ضعیف ترین انواع فلوت است.

فلوت F، که 1/32 اینچ است، نازک‌ترین مقوای موجدار، از جمله جعبه‌های کفش و بسته‌بندی صدفی را ایجاد می‌کند. این اجازه می دهد تا بسته بندی سفت تر باشد در حالی که از فیبر کمتری استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.