کش تمرین بوکس

کش تمرین بوکس

کش تمرین بوکس
کش تمرین بوکس

از مدل هایی که جدیداً مورد استفاده فراوان ورزشکاران رشته های رزمی به خصوص بوکسورها و ورزشکارانی که مایل به افزایش سرعت و قدرت دست ، تقویت تمرکز و هماهنگی مغز با واکنش بدن قرار گرفته است ، کش تمرین بوکس یا کش بوکس می باشد.

چرا که هم از نظر راحتی نصب و استفاده بسیار مناسب می باشند و هم به جهت افزایش سرعت و قدرت ضربات مختلف دست در رشته هایی که در آن ها تمرکز بیشتر روی ضربات حرفه ای دست می باشد کاملا ایستا و دارای ارگونومی مناسب می باشد.

کش تمرین بوکس : دارای یک کمربند چسبی Free سایز بوده که بر روی قفسه سینه بسته شه و دارای دو کش همراه با دستگیره چسبی می باشد. طول هر کش تمرین بوکس ساورینا 40 سانتی متر ، که قابلیت کش آمدن تا 2.5 برابر را داشته و طول کمربند آن 90 سانتی متر بوده و دارای بند چسبی برای بستن کمربند می باشد.

شایان ذکر است کش تمرین بوکس را حتما بر روی انتهای قفسه سینه خود بسته به گونه ای که کمربند از پشت بسته شود.

کش تمرین بوکس :

یکی از بهترین پیشنهادهای تک رزم به ورزشکاران و علاقمندان به رشته های رزمی می باشد ، چرا که در کنار طراحی زیبا از نهایت کیفیت و دوام برخوردار می باشد.

برند ساورینا به تازگی توسط فیت پینو  برای محصولات با کیفیت بالا و مرغوب معرفی شده است و در آینده نزدیک شاهد تولید محصولات رزمی دیگری از برند ساورینا برای ورزشکاران خواهید بود.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.