کش های ایروبیک و پیلاتس

کش های ایروبیک و پیلاتس به شما کمک می کنند قبل از شروع هر ورزشی بدنتان را حسابی گرم کرده و تمرینات کشی یا حتی قدرتی خوبی را حتی در منزل انجام دهید.

کش های ایروبیک و پیلاتس

کش های ایروبیک و پیلاتس

با استفاده از این کش ها می توانید فشاری که به بدنتان وارد می‌شود را کنترل کرده و به مرور زمان باعث افزایش قدرت، سرعت و استقامت بدن تان شوید.

این کش ها را به راحتی می توانید حمل کرده و به دلیل آنکه مراحل آماده سازی ندارد در عرض چند ثانیه می توانید در هر مکانی ورزش و تمرینات خود را شروع کنید.

زمانی که با این کش ها تمرینات بدنسازی انجام می دهید می توانید مطمئن باشید که برخلاف زمان استفاده کردن از دستگاه های بدنسازی به بدن تان آسیبی وارد نخواهید کرد.

عضلات، مفاصل و حتی تاندون های شما در زمان کار با این وسیله ارزان قیمت سالم خواهند ماند و حتی تقویت نیز می شوند.

این بسته شامل یک کش آبی برای تمرین سبک به ابعاد: ۰٫۰۳۵×۱۵×۱۵۰ سانتی متر، یک کش سبز برای تمرین معمولی به ابعاد: ۰٫۰۵۰×۱۵×۱۵۰ سانتی متر و یک کش بنفش برای تمرین سنگین به ابعاد: ۰٫۰۶۵×۱۵×۱۵۰ سانتی متر می باشد.

از افراد مبتدی تا ورزشکاران حرفه ای نیز با این کش ها می توانند ورزش انجام دهند و شاهد نتایج خوبی برای بدنشان باشند.

برای اینکه بتوانید فشارهای متفاوتی را به بدنتان وارد کنید باید از کش‌های پیلاتس با ضخامت‌های مختلف استفاده کنید و اگر می خواهید فشار وارده بر بدن تان را نیز تنظیم نمایید باید با کم‌ و زیاد کردن طول کش با ضخامت‌ مشخص این کار را انجام دهید.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.