کمان کش تن زیب ، قیمت کمان کش

کمان کش تن زیب این وسیله دو دسته پلاستیکی با روکش NBR و دوعدد کش لاتکس با طول قابل تنظیم برای انجام حرکات ورزشی و تناسب اندام دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
کمان کش تن زیب
کمان کش تن زیب

کمان کش؛ وسیله ای کاملا بدنسازی است و می توانید بیشتر از 100 حرکت تمرینی را به کمک آن انجام دهید.

با استفاده از این دستگاه می توانید سطح آمادگی جسمانی خود را بالا ببرید و تمرینات هوازی خوبی انجام دهید و حتی عضلات شکم را به آسانی تقویت کنید و شکم بدون چربی برای خود بسازید.

تمریناتی که با هالتر و دمبل انجام می دادید را هم می توانید با این دستگاه انجام دهید و تمرینات قدرتی، استقامتی و سرعتی خوبی را نیز تجربه کنید.

کمان کش تن زیب

برای استفاده بهتر کاربران، فیلم آموزشی نیز تهیه شده است که با تماشای آن بهتر می توانید از این وسیله استفاده کنید و ورزش خوبی انجام دهید.

این کمان کش زرد رنگ دارای وزن 950 گرم بوده که طول دسته ها آن 90 سانتی متر و حداکثر کشش 280 سانتی متر و طول کش ها 100 سانتی متر است.

این وسیله دارای گواهی ثبت اختراع و تاییدیه از3 فدراسیون مختلف است و با کمک این کمان کش می توانید علاوه بر تقویت عضلات، تاندون ها و لیگامنت ها را نیز تقویت کنید.

این وسیله دارای لوله ای فلزی به شکل کمان با فوم NBR است و در زمان استفاده از این کمان کش به راحتی می توانید میزان فشار وارده را بر اساس سن، جنسیت و شرایط جسمانی افرادی که می خواهند از این وسیله استفاده کنند را تنظیم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.