کوسن ماساژ ،خرید و قیمت کوسن ماساژ

کوسن ماساژ : آي رست SL-D30B ماساژوری ساده اما با کارایی بالا که برای از بین بردن خستگی کمر، پا، باسن، قفسه سینه بسیار مناسب می باشد.کوسن ماساژ

این دستگاه قادر است ماساژ چندگانه، ماساژ همراه گرما، شیاتسو، مالشی به شما ارائه بدهد. اشعه مادون قرمز نیز در این ماساژور تعبیه شده است که به شما کمک میکند تا با گرم کردن عضلات بتوانید گرفتگی و اسپاسم های ایجاد شده در اثر خستگی را از تن بیرون کنید.

کوسن ماساژ

کوسن ماساژ آ بر روی صندلی ماشین یا هر صندلی دیگری در خانه یا بیرون از منزل قابل نصب است و با وجود ۴ غلتک چرخشی که به همراه حرارت دارد باعث تحریک بیشتر و از بین رفتن گرفتگی های نقاط بدن خواهد شد.

رفع گرفتگی های ماهیچه، افزایش گردش خون و انتقال حس آرامش برای بدن از قابلیت های خوب این کوسن ماساژ آی رست می باشد.

ماساژ از دوران قدیم در بین مردم رواج داشته است که امروزه این کار به صورت حرفه ای توسط دستگاه های مختلفی انجام می گیرد تا نیازی به مراجعه شما به مراکز حرفه ای نباشد.

دردهای عصبی و گرفتگی های عضلانی را می توانید با ماساژ به راحتی از بین ببرید. بالشتک آی رست ساخت چین و تحت لیسانس آمریکا می باشد و دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.