کوله پشتی ریباک

کوله پشتی ریباک : گزینه مناسبی برای سفرهای طولانی و کوهنوردی است که ورزشکار می تواند ملزومات سفر خود را در آن جای دهد.

این کوله پشتی جادار بوده و علاوه بر قسمت بزرگی که می توان اصلی ترین وسایل را در آن قرار داد، دارای چندین جیب دیگر نیز می باشد.

کوله پشتی ریباک

دستکش بدنسازی ریباک 11235GR

کوله پشتی ریباک
کوله پشتی ریباک

همچنین جیب هایی در کنار کوله پشتی وجود دارد که می توان وسایل ضروری را درون آن قرار داد.

جهت راحتی ورزشکار در زمان حمل کوله پشتی، بندهایی که بر روی شانه قرار می گیرد و نیز کمربند مخصوص جهت بهتر نگه داشتن کوله پشتی، قابل تنظیم بوده و می توان اندازه آن را کوچک یا بزرگ نمود.

با توجه به اینکه کوله پشتی ضد آب است، در سفرهای طولانی در صورت احتمال بارش باران یا برف، مانع نفوذ آب به داخل خواهد شد و از خیس شدن وسایل موجود در کیف جلوگیری می شود.

این کوله پشتی دارای محفظه آب است که تا ۲ لیتر حجم دارد و با توجه به اینکه در طول پیمودن مسیر، بیرون آوردن بطری آب از داخل کوله پشتی، کار ورزشکار را سخت مینماید، این محفظه ۲ لیتری نوشیدن آب را آسان نموده و تشنگی را در طول سفر برطرف می نماید.

این کوله پشتی با توجه به سایز و میزان جای گیری که دارد تمامی ملزومات مورد نیاز یک سفر طولانی را در خود جای خواهد داد و بسیار با دوام و مقاوم بوده و برای کوهنوردان و طبیعت گردان بسیار مناسب خواهد بود.

مجید قاسم زاده فیزیولوژیست ورزشی

جهت مشاوره رایگان و دریافت برنامه تمرینی ویژه دستگاههای ورزشی ( استپر های ورزشی، روئینگ، تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال،صندلی جادویی،توربو فیتنس، کش فوردی پرو، کش cx… ) با شماره ۰۹۳۶۱۷۸۲۸۴۸ تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.